Wywóz szamba z gospodarstw domowych, w tym szamba ekologicznego.
Obsługa firm w zakresie wywozu nieczystości płynnych.
Warszawa / Łomianki / Babice / Izabelin

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI

W usługę wywozu nieczystości płynnych wchodzi: wywóz nieczystości spod wskazane adresu oraz w dacie wskazanej w formularzu na stronie www.wywozszamba24.pl

 

WARUNKI SKORZYSTANIA Z USŁUGI WYWOZU

Warunkiem skorzystania z usługi jest przesłanie formularza rejestracyjnego widniejącego na stronie, bądź dokonanie zamówienia w drodze telefonicznej pod numerem +48 537 903 903, oraz dokonanie opłaty za wywóz.

Zgłoszenie wywozu należy przesłać przez specjalny formularz, który znajduje się na stronie głównej serwisu wywozszamba24.pl. O terminie wywozu decyduje kolejność zgłoszeń na dany dzień. W przypadku braku możliwości wywozu nieczystości w danym dniu, nie będzie możliwości efektywnego wybrania rzeczonej daty.

 

ZAMÓWIENIE WYWOZU NIECZYSTOŚCI

Zamówienie wywozu nieczystości wymaga podania w formularzu zgłoszeniowym opcji wywozu, daty odbioru nieczystości, imienia i nazwiska, NIP (opcjonalnie), e-mail, numer telefonu, rodzaju posiadanego szamba, wielkości szamba, dokładnej lokalizacji.

Wszystkie pola są obowiązkowe. Realizacja płatności odbywa się za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl, równocześnie system ten odpowiada za dane wpisane przez użytkownika w formularzach. Formularze te są szyfrowane po stronie dostawcy płatności z użyciem specjalnych technologii. Dane kupujących są zabezpieczane w naszej bazie danych, w celu ich skorygowania należy skontaktować się z nami na adres: jarekkurnicki@gmail.com

Dokonanie płatności online stanowi potwierdzenie zamówienia dokonywanego drogą elektroniczną za pomocą formularza wskazanego na stronie www.wywozszamba24.pl.

W celu wystawienia faktury VAT na dane inne niż w zgłoszeniu, należy przesłać stosowne dane na adres jarekkurnicki@gmail.com . Faktura za usługę szkoleniową zostanie wystawiona niezwłocznie po otrzymaniu danych.

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zamawiający jest zobowiązany do efektywnego udostępnienia terenu/ włazu/ dostępu do posesji / informacji o możliwości dostępu (podanie kudu do bramy w formularzu zamówienia). W przypadku braku możliwości efektywnego wykonania usługi z powodu niedostępności lub braku odpowiednich informacji reklamacje nie będą przyjmowane.

W przypadku utrudnień związanych z niestandardwym umiejscowieniem studzienki lub niezgodności stanu faktycznego z zamówieniem mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty (regulowane na miejscu). Dodatkowe węże (łączenie, wybranie z dużej odległości max 30m) opłata 20 zł za każde dodatkowe przedłużenie).

 

ZMIANA TERMINU WYWOZU

Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu wywozu nieczystości ze względów technicznych lub awarii, tych zależnych, jak i niezależnych od naszej firmy. Jeśli wywóz nie dojdzie do skutku z wcześniej wskazanego powodu poinformujemy o tym niezwłocznie osobę wskazaną w formularzu, wykorzystując do tego wszystkie możliwe wskazane dane. W każdym takim przypadku, jeśli już została uregulowana kwota za wywóz, zostanie ona w całości zwrócona lub w uzgodnieniu z klientem zostanie ustalony nowy termin wywozu nieczystości. Ewentualny zwrot środków na konto klienta nie powinien trwać dłużej niż 7 dni roboczych.

 

REZYGNACJA UCZESTNIKA Z UDZIAŁU W SZKOLENIU

Aby anulować zgłoszenie wywozu należy skontaktować się z nami telefonicznie na numer +48 537 903 903 lub drogą mailową na jarekkurnicki@gmail.com